• Vkontakte - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2018 Рекламне агентство ПЕРСПЕКТИВА.  Сайт создан на Wix.com

Каталог

Метод скріплення: на скобу; на пружину; на клей.

Вид паперу: офсет 80г/ офсет 120г/ крейдований папір 130г/ крейдований папір 150г.

Варіанти обкладинки: без обкладинки/ з обкладинкою, без покриття/ з обкладинкою, з глянцевим покриттям/ з обкладинкою, з матовим покриттям.

Кількість: 1шт/ 2шт/ 3шт/ 4шт/ 5шт/ 10шт/ 15шт/ 20шт/ 50шт/ 100шт/ свій варіант.

       Успішний рекламний каталог – це вдале поєднання інформативності, яскравих ілюстрацій та цікавих дизайнерських фішок у його оформленні. Головна функція такого каталогу: розгорнуто розповісти клієнтові про ваші можливості, продемонструвати увесь спектр запропонованих товарів та послуг, створити у потенційної аудиторії чудове перше враження про вашу компанію.      

Форма зв'язку з менеджером
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Зазвичай каталоги оформлюють у фірмовому стилі, з використанням логотипу, фірмових кольорів та шрифтів, вміщуючи до нього детальні описи продукції та послуг. Його завдання передати усі практичні та емоційні характеристики продукції.

       Рекламне агентство Перспектива займається розробкою дизайну та друком рекламних каталогів на будь-який смак: на клейовій основі, на скобах або на пружині. Вони друкуються на крейдованому (для менших тиражів, але для більш оперативного виконання замовлення) чи офсетному папері (для великих тиражів) різноманітної щільності та з різними видами покриття. Ви можете замовити каталоги форматів:

  • Євро (99х210 мм);

  • А6 (105х148мм);

  • А5 (148х210мм);

  • А4 (210х297мм);

  • Або за вашими індивідуальними параметрами.

       Усі матеріали – виключно високоякісні та дозволяють максимально передати усю яскравість кольорів дизайнерського задуму.

       За детальною інформацією звертайтесь за номером, вказаним на сайті, або натискайте кнопку "замовити" для оформлення замовлення онлайн. Раді вам допомогти!

Доставка

       Ми дуже любимо наших клієнтів, а тому економимо ваш час та кошти. Завдяки нашому партнерству з Новою поштою, доставка відбувається за НАШ рахунок! Отже, вам не потрібно переживати про додаткові витрати на доставку, для вас вона БЕЗКОШТОВНА!!!

       * оплата доставки іншими кур'єрськими службами та за кордон відбувається за рахунок отримувача, відповідно до тарифів обраної служби.